Partners

I vårt nätverk finns många begåvade och talangfulla människor. Genom åren har det blivit många vi är stolta att kalla våra partners. Här är några av dem vi jobbar nära och ofta med.

Ewa Carlsson

Firma Ewa Carlsson
070-444 52 86
ewa.carlsson.h@gmail.com


Maria Eliasson

Facilitatorhuset
070-794 12 26
maria.eliasson@facilitatorhuset.se


Carin Hartmann

Firma Carin Hartmann
08-640 03 91
carin.hartmann@gmail.com


Birgitta Hedström

Alternativ Utveckling AB
070-518 67 26
birgitta.hedstrom@swipnet.se


Ulla Holmberg

Evidenta AB
070-557 51 53
ullaholmberg@gmail.com


Janne Ingerlund

Här & Nu HB
070-890 55 00
info@harochnu.com


Lasse Karlsson

Ottsjöakademin AB
070-684 84 13
lasse.karlsson@ottsjoakademin.se


Pia Larsson

Facilitatorhuset
070-601 74 45
pia.larsson@facilitatorhuset.se


Hans Lind

Lind Leader AB
070-874 34 08
hans.lind@lindleader.se


Kerstin Ljungström

KLU AB
070-541 27 71
klj@kluab.se


Kicki Oljemark

Senspero
073-356 93 47
kicki.oljemark@senspero.com


Guiye Wiklund

Assur HB
070-966 24 56
guiye@bostream.nu


Lasse Österblom

Lars Österblom Consulting AB
070-677 62 15
lars@osterblom.se